Picture
Rukometaši Izviđača,osvojili su turnir,čiji su organizatori.U finalu turnira,Skauti su bili bolji od Lovćena,rezultatom 32:24.

U prvom poluvremenu,gosti sa Cetinja,bili su bolji i nakon prvih 30 minuta imali su prednost od 3 gola razlike(12:15).U nastavku potpuno drugačija slika.Izviđač pravi seriju od 5:1 i nagovještava veliki preokret.Golman Lovćena,Daskalovski spriječavao je Ljubušake da povećaju prednost.Ipak,ni on nije mogao sam,te je Izviđač,predvođen Paponjom,Hercegom,Burićem i Malinovićem,na kraju došao do prednosti od 8 razlike(32:24).

HRK Izviđač Mi Grupa – RK Lovćen   32-24 (12-15)

25.8.2012. godine, Gradska športska dvorana Ljubuški;
Gledatelja: 250;
Suci: Petar Bulum i Nikola Carević

HRK IZVIĐAČ MI GRUPA: B. Burić, Malinović 5, Zeljić 1, Herceg 6, Boras 1, Ereš, Paponja 7, Vidović 3, S. Burić 5, Bošnjak 1, Kozina, Paradžik. Trener: Ilija Puljević

RK LOVĆEN: Daskalovski, Abramović, Lasica 2, Drašković 1, S. Vujović 3, Jovetić, Nikolić 1, Perišić 4, Lipovina 1, Marković 3, Popović 1, M. Radović 4, L. Vujović , I. Radović, Pejović 1, Grbović 3. Trener: Pero Milošević

Nakon završetka utakmice poseban pljesak dobio je višegodišnji kapetan HRK Izviđača, sadašnji član RK Zagreb CO Marko Matić koji je dodjelio individualne nagrade i to:

Najbolji golman: Zlatko Daskaloski (Lovćen)

Najbolji strijelac: Senjamin Burić – 16 pogodaka (HRK Izviđač Mi Grupa)

Najbolji igrač: Andrej Paponja (HRK Izviđač Mi Grupa)

U meču za 3.mjesto,Čapljina je savladala ekipu Splita,rezultatom 33:27