Picture
U svojoj prvoj ovosezonskoj utakmici ekipa Krivaje u Zavidovićima je dočekala rukometaše Dervente.Domaćin je prvi povelo, iako je Derventa imala prvi napad na utakmici. Igralo se gol za golom, ali je Krivaja ipak pred kraj prvog poluvremena ušala u manju seriju i završila poluvrijeme sa +3 (14:11).

U nastavku se ekipa Dervente mučila za svaki gol što je domacin koristio i imao prednost i u pojedinim trenutcima od +8. Na kraju, gosti iz Dervente mogu biti zadovoljnji konačnih -5, tačnije 33:28 za domaćine.

U narednom kolu Derventa dočekuje Bosnu iz Visokog, dok će rukometaši Krivaje putovati u Goražde.

RK Krivaja - RK Derventa 33:28  (14:11)
Sudije: Božić Zdenko i Slipac Borislav (Novi Travnik). Delegat: Srećko Delhunija. Žuti kartoni: Krivaja 2, Derventa 3. Gledalaca: 200.

RK Krivaja: Hadžihasić, Selmbegović, Bašić N. 2, Zvekić 3, Bašić H., Avdić 5, Abdurahmanović, Bjelobrković 5, Alić 5, Šporer, Omerović 5, Alić 1, Čamdzić 1, Čebić, Huskić, Purić 6.

RK Derventa: Blagovčanin, Marić 4, Puljizović 2, Sibinčić 5, Todorić 3, Zemunović, Škrga 5, Kuzman, Bjelić, Ristić 1, Lazarević, Zekić 3, Lukić 1, Bibić 2, Krstajić 1, Mišanović 1.