U susretu 6. kola Prve federalne lige, sinoć je u Maglaju ekipa Maglaja pobijedila ORK Tuzlu 42:35 (21:12). Početak utakmica je kasnio više od pola sata što je unijelo dosta nervoze među gostujuće igrače.

U prvom poluvremenu domaćin je igrao bolje i stekao je značajnu prednost, zahvaljujući dijelom i neiksustvu i tehničkim pogreškama Jarčeva. U nastavku kao da je izašla potpuno nova ekipa Tuzlaka.Serijom 0-5 ORK Tuzla je smanjila prednost Maglajlija na svega 4 gola. Gosti su čak zaprijetili izjednačenjem, jer su u 52. minuti sveli prednost domaćina na 34:32.Sudije koje su prema gostima imali strožiji kriterijum, na kraju su i pomogli da ne dođe do senzacije. ORK Tuzla je tada u polju ostala sa 4 igrača, što su iskusne Maglajlije iskoristile da ponovo naprave osjetniju razliku.

U redovima pobjednika najefikasniji su bili Benjamin Čičkušić sa 10 i Edin Mehinagić sa 6 golova.

U sastavu ORK Tuzle najviše golova postigli su  Alen Brčaninović 11, Edin Mujić 10, te Ceric i Husejnović po 4, Samek i Dervišević po 3. Na golu je briljirao Nermin Zoletić koji je u drugom poluvremnu za igrače Maglaja bio prava noćna mora.