Velika tri boda protiv velikog rivala iz Travnika. Poleni trenera Skopljaka večeras su odgovorili zadatku i na svom terenu pregazili RK “Borac” Travnik uz dosta dobru igru, kako u napadu tako i odbrani. Gosti iz Travnika sve što su uspijeli da urade na utakmici to je da povedu na startu 1:3 i da se bore za smanjivanjem prednosti Vogošće. Već u dvadesetoj minuti rezultat je glasio 12:6 za domaće. Sve što su uspijeli do kraja prvog poluvremena da se igra gol za gol uz tvrdu odbranu. Drugo poluvrijeme Vogošćani uz sjajnu atosferu došli do veće prednosti iz minute uz minutu s fenomalnim golmanom i raspolozenim Šahinovićem, Bajramovićem i Bezdrobom.

RK Vogošća: Hadžić (15 odbrana), Špiljak (2 odbrane), Bezdrob 10, Barlov, Hrnjić 1, Hasanović 1, Rujanac 1, Zilkić 3,  Šahinović 7,  Bajramović 11, Kadrić 3, Didik 1. Trener: Skopljak Senad.

RK Borac: Čaus, Šibić 6, Bebranja 2, Čović 8, Vrebac, Kazazić, Kos, Baltić 1, Ganić, Bosto 3, Trako, Smoljo, Smajlović, Fulan 1. Trener: Kovačević Davor .